..: İtina Plastik :.. Plastik vakum ve termoform plastik şekillendirme. İstanbul Vakum Plastik İmalat
 

Mail Gönder İtina Plastiğe Ulaşın Müşteri Temsilcimize Ulaşın

 
 
 
Yeni Sayfa 1
DUYURULAR
 
HAVA DURUMU


ISTANBUL

 
DÖVİZ BİLGİSİ
Alış Satış
$
€
 
SİTE SAYACI
 Aktif  :
Bugün  : 7

Toplam

 : 214706
 

 
HAKKIMIZDA
 

Firmamız İTİNA PLASTİK, PS. ABS.   PP. TERMOFORM VAKUM ŞEKİLLENDİRME yöntemi ile otomotiv yedek parça başta olmak üzere, reklam standları, kuaför kozmetik, dedektör, soğutma ısıtma, akvaryum gibi bir çok sektöre hizmet vermektedir.
   Firma sahibi Mustafa ÖZ, bu sektörde 15 yıllık deneyimi, bilgi ve pratik çözümleri ile siz müşterilerine hizmet vermektedir. Uygun kalıp maliyeti, dürüst ticaret anlayışı, her zaman müşteri memnuniyetine önem veren yapısı ile kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktadır.

  İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye'ye imalatımız mevcuttur. Vakum kalıpları, vakum plastik şekillendirme işleri ile termoform plastiğe ihtiyaç duyulan tüm sektörler ve mamullerde, İTİNA PLASTİK' i güvenle arayabilirsiniz.  Tasarım aşamasında olan ürünlerinize vakum kalıp hizmeti verebilmekteyiz. Kendi atölye bünyemizde bulunan modelhane ve termoform imalathane ile olası kalıp vb. problemlere anında çözüm üretebilir, ürünlerinizin sıfır hata ile üretebiliriz.

  Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına her geçen gün kendimizi daha da geliştirip, gerek kalıp kalitesi, gerekse mamül kalitesinde herzaman zirveyi yakalamanın telaşı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


ANASAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  HİZM
 

ANASAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  HİZMETLERİMİZ  |  FOTO GALERİ  |  İLETİŞİM 

Türk Web Ajans